top of page

Uluslararası Taşınma

Uluslararası Taşınma

Taşınmak başlı başına zor bir iştir. Özellikle ev ya da iş yeri taşıma hem zor hem de zaman alan bir uğraş iken birde bunun yurt dışına taşınması insanlar için daha yorucu bir hal almasını sağlar. Çünkü uluslararası taşımacılık için uyulması gereken pek çok prosedür vardır. Bu prosedürleri ev sahibi ya da iş yeri sahibi tek başına halledemez ya da uzun bir zaman gerektirir. Oysa güvenilir ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren Bafa Group firmamız uluslararası eşya taşımacılığı konusunda deneyimli bir ekiple sizlere hizmet verir.

Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz hiçbir işlemle uğraşmadan sadece kişisel çantasını alıp çıkabilir. Gerisini tamamen uluslararası taşımacılık konusundaki profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Uluslararası eşya taşımacılığı için firmamızla mutlaka görüşmelisiniz. Firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin tüm eşyaları özenle paketlenerek nakliye araçlarına yerleştirilir. Firmamız, uluslararası taşıma kapsamında tüm eşyalarınızı sigorta ile taşır. Böylece eşyalarınız güvenle taşınır ve nakliye sırasında yaşanabilecek her türlü sorunda firmamız zararınızı karşılar. Diğer taraftan uluslararası taşıma sırasında her ülkenin gümrük işlemleri farklıdır ve firmamız bunun için gerekli olan her türlü evrakı sizin yerinize takip eder. Böylece gümrük kapısında bekleme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Firmamız yapılan sözleşmede taahhüt edilen sürede size eşyalarınızı teslim eder.

Uluslararası Taşıma Çeşitleri

Uluslararası taşıma sırasında kullanılacak taşıma yöntemine gidilecek ülkenin konumuna göre karar verilir. Firmamız uluslararası eşya, ofis ve ev taşımacılığı konusunda Ulaştırma bakanlığınca yetkilendirilmiş, gerekli belgeleri ve C3 sertifikası olan bir kurumdur. Bu nedenle güvenilirliğimiz garantilidir. Firmamızda gidilecek ülkeye göre kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı kullanılır. Taşıma hizmeti tamamlandıktan sonra eşyaların kurulumu ve yerleştirilmesi konusunda da gereken destek firmamız tarafından sağlanır.

Uluslararası Taşıma Ücretleri

Uluslararası taşımacılık ücretleri firmalara göre değişir. Bu konuda firmamız piyasanın en uygun ve güvenilir firması olarak hizmet veriyor. Garantili hizmet ve uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız ile irtibata geçerek uluslararası eşya ya da ofis taşımacılığı ücretlerini öğrenebilirsiniz. Firmamızda nakliye türüne ve gidilecek ülkeye göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Fiyat ve bilgi almak için 7/24 iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Bafa Tır
konteyner_yükleme
bafa paketleme
logo
bafalogo
bottom of page