top of page

Gümrük İşlemleri

Gümrük İşlemleri

Taşınma Sürecinin en önemli unsurlarından birisi Gümrük İşlemleridir. Çıkış ve giriş gümrük işlemleri için bir takım evraklar taşınma işlemi başlamadan önce hazırlanmalıdır.

Özellikle nakliyat işlemlerinde, şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık yapan kişiler için sıkıntı iki katına çıkmaktadır. Bizler ise kişilere gümrük ve nakliyat işlemlerinde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Hem eşyalarınızın lojistiğini yapmak hem de gümrük işlemleri için rehberlik yapmaktayız. Gümrük ve nakliyat işlemlerinde, aşağıdaki konularda hizmet vermekteyiz

Giriş ve Çıkışlarda Gümrük İşleri

Gümrük işlemlerinde hem ülkeye giriş konusunda hem de malların ülkeden çıkışı konusunda firmamız sizlere rehberlik yapmaktadır. Gümrük işlemleri konusunda daha detaylı şekilde faydalanmak için taşınma sürecinden en az bir iki hafta öncesinde bizlere başvurmanız gereklidir. Birtakım evraklar taşınma süreci başlamadan önce başlaması sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Hem yurt dışından ülkemize girişlerde hem de bizim ülkemizden dışarıya taşınma sürecinde eşyalarınızın sağlıklı şekilde aktarılması için gümrük işlerine çok önceden başvurmalısınız.

Rehberlik Yapmaktayız

Taşınma sürecinde gümrüğe başvurmanız için alanında uzman ve deneyimli dış ticaret uzmanımız üzerinden sizlere gereken konularda hizmetler aksamadan verilecektir. Taşınmanızı ve bu süreci yöneten personellerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendirmekte ve her adımda sizlere eşlik etmektedir. Evrakların toplanması gerekli yerlere başvurulması, taşıma şirketi olarak bizim rehberliğimiz üzerinde bu işlemleri sorunsuz bir şekilde halletmeniz konusuna yardımcı olmaktayız.

Her Şey Kanunlara Uygun

Taşınma işlemlerinde kişilere yardım ederken önümüze hedef aldığımız tek unsur tüm işlerin kanunlara uygun olması işlemidir. Hedef kanunlar olduktan sonra sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Taşınma mevzuatının gereği olarak firmamız uluslararası taşımacılıkta gümrük mevzuatına uygun olarak hareket etmektedir. Firmamız bu işlemleri sizin adınıza yaparken de bu konuda yetkili ve gerekli olan izin ve belgelere sahip bir kuruluştur. Taşınma sürecinde bunlara dikkat etmeniz sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Oldukça sorunsuz ve bir pürüz olmadan yasal bir şekilde adım atabilmek için bizlere başvurmanızda oldukça fayda vardır.

Belgeler Hususunda

Firmamız belgelerin ulaştırılması ve bu belgelerin ülkeler arasında söz sahibi olabilmesi için sizlere yardımcı olmaktayız. Belgeler içerisinde en dikkat edilmesi gereken konu bu belgelerin ülkeler arası anlaşmalara uygun şekilde hareket edilmesi olacaktır. Firmamız sizlere ibraz edilen tüm belgelerin geçerliliği bulunmakta ve sizlere tüm yasal koşullarla belgeler hazırlanmaktadır. Hangi belgeleri gerektiği konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. İkametgah belgesi veya gerekli olan tüm belgelerin derlenmesi hususunda bizlere ve fikirlerimize danışabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz tüm bilgiler konsolosluk rehberliğinde alınmakta ve sizlere aktarılmaktadır. Konsolosluk ile anlaşma sağlayarak bu konuda gerekli hizmetleri size birinci elden aktarma işleminde rol oynamaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en doğru seçeneklerde yardım sağlanacaktır. Bunun için resmi İnternet adresimiz olan Bafa Group adreslerini mutlaka ziyaret etmeli ve işlemler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

logo
bafalogo
bottom of page