top of page

Hakkımızda

Bafa International Movers

BAFA International Movers uluslararası taşımacılık firması olarak 1997 kuruluş yılımızdan itibaren Türkiye’den tüm ülkelere profesyonel anlamda taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile sektörümüzde lider bir konumda yer alıyoruz.

 

Kuruluş dönemimizden itibaren müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmet anlayışına değer veriyor ve bu sebeple Türkiye’nin en çok tercih edilen uluslararası taşımacılık firmasıyız. Kuruluş tarihimizden buyana 100’lerce başarılı uluslararası taşımacılık hizmetine imza atmamız sayesinde HARMONY Relocation Network grubunda yer almaktan ötürü ayrıca gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Profesyonel uluslararası taşımacılık firması olarak sadece Türkiye çapında değil dünya çapında bir marka haline gelmek için durmaksızın çalışıyoruz. Lider kadromuz ve son model uluslararası yük taşıma araçlarımız sayesinde müşterilerimize en iyi hizmetleri sunabilmek için çalışıyoruz. Kaliteli taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzün en çok tercih ve takdir edilen uluslararası taşımacılık firmasıyız.

 

Vizyonumuz

Türkiye’nin en deneyimli ve çalışkan uluslararası taşımacılık firması olarak yılların sunduğu bilgi birikimleri doğrultusunda dünyanın en prestijli ve geniş müşteri tabanlı uluslararası taşımacılık firması olmayı hedefliyoruz. Son model ve konforlu uluslararası araçlarımız sayesinde daha hızlı bir şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz.

uzmanlar

Uzmanlarımız Planlasın

paketleme

Eşyalarınızı Paketleyelim

sigortalama

Sigorta ve Resmi Evraklar

depolama

Gerekirse Depolayalım

tasima

Yeni Evinize Taşıyalım

mutluluk

Yeni Hayatınızın Tadını Çıkarın

Firmamız Ne Zaman Kuruldu?

 

Firmamız 1997 tarihinde bugünkü merkezi olan İstanbul ilimizin Kadıköy bölgesinde kuruldu. İstanbul ilimizden tüm illerimize ve uluslararası taşımacılık hizmetlerinde lider olan firmamız aynı zamanda dünyanın en kaliteli ve güvenilir yerel taşımacılık firmalarının tek çatı altında buluştuğu HARMONY RELOCATION NETWORK taşımacılık ağına üye olması sebebiyle İstanbul merkezimizden 180 ülkeye uluslararası taşımacılık hizmeti sunuyor. 1922 tarihinde kurulmuş olan bu küresel taşımacılık ağı ise toplamda 60 ülkedeki 140 taşımacılık üye firması ile 6 kıtadaki 180 ülkeye eşit standartlar üzerinden taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

En iyi uluslararası taşımacılık firması olarak Türkiye ve dünyanın birçok noktasına hizmet sunan pek çok uluslararası taşımacılık firmalarından farklı olarak daha geniş bir hizmet ağı sunuyoruz. Firmamızdan uluslararası taşınma, ofis taşınması, evcil hayvan taşınması, ikinci el otomobil taşınması, gümrük işleri, paketleme işleri, depolama ve sigorta alanında uluslararası taşımacılık hizmetleri talep edilebiliyor.

 

İstanbul’un en gözde uluslararası taşımacılık firması olarak pek çok uluslararası taşımacılık firmalarından farklı olarak ek ücretler talep etmeden ve uygun fiyat tarifeleri üzerinden hizmet sunuyoruz.

Uluslararası taşımacılık alanında sektöründe takdir kazanan firmamız ayrıca nakit ödeme yöntemi haricinde tüm banka kredi kartlarından da ödeme kabul edebildiğinden firmaların ödemelerini kolayca gerçekleştirmesine olanak sunuyor.

Referans Kataloğumuz

Uluslararası taşımacılık firmaları olarak kuruluş sürecimizden buyana 100’lerce yerli ve yabancı firmalara uluslararası taşımacılık hizmeti sunmamız sebebiyle geniş referans kataloğuna sahibiz. Web sitemize giriş sağlandıktan sonra sağ üst kısımda yer alan Referans kataloğumuz incelenebilir. 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunan uluslararası taşımacılık firmamızdan hizmet talep etmek için kurumsal web sitemizden online olarak iletişime geçilebileceği gibi Whatsapp kesintisiz destek hattımızdan da firma yetkililerimiz ile hızlı bir şekilde irtibat kurulabilir.

 

Uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler almak ve ekonomik fiyat tarifelerimizi öğrenmek için Whatsapp destek hattımızdan iletişim kurulabilir. Kuruluşundan itibaren en iyi fiyat güvencesi sunan uluslararası taşımacılık firmamızdan bu sayede güvenle ve risksiz bir şekilde hizmet alınabilir. Türkiye’den dilediğiniz ülkeye taşımacılık hizmeti alabileceğiniz firmamız hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SİZİN HİÇBİR ŞEYİ DERT ETMENİZE GEREK YOK

BAFA’da tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümlerimiz bulunur.

logo
bafalogo
bottom of page