top of page

İşbirliklerimiz

Referanslar

Bizim için çok keyifli bir taşınma oldu, eşyalarımız güvende olduğundan emindik.Tekrar taşınmamız gerekirse gideceğimiz adres BAFA’dan başka firma olamaz.

Gülçin İştencakar

Evimin taşınmasıyla ilgili teklif aşamasından evin teslimine kadar olan gösterdiğiniz ilgi, çözüm odaklı yaklaşım ve nezaket için size ve ekibinize teşekkürlerimi sunarım

Gökhan Altınkaynak

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Bu kadar titiz çalıştığınız için teşekkür ederim.Eğer bir gün yine bu tip bir operasyon gerekecek olursa size mutlaka danışacağım.Çevremde soran olduğunda da sizi tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın.

Hayri Stock

Reckitt Benckiser UK Ltd.

Şirketimizin merkez ofisinin tadilatı nedeniyle eşyaların paketlenmesi ve taşınması konusunda göstermiş olduğunuz titiz ve zamanlı çalışmalarınıza ve tüm süreç boyunca herhangi bir problem yaşanmamasından dolayı size teşekkür ederiz.

M.Kutlu Küçük

AstraZeneca Türkiye

Her şey mükemmel desem az kalır, hizmet mükemmelin de üstünde.Gerek İstanbul’da gerek Dubai’de ilginize ve çalışma titizliğine çok teşekkür ederim.

Nabil Yousif

Regional Manager

Başkonsolosluğumuzun ikametgah değişikliği esnasındaki titiz, dakik ve programlı çalışmanızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul

Başkonsolosluğu

Philip Morris Sabancı olarak gerek yurtiçi, gerekse uluslararası taşımalarda şirketimize ve tüm çalışanlarımıza gösterdiği ilgi, destek, özveri ve titizlikten ötürü BAFA Group’a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz

Fulya Çanakcı

Philip Morris SA

Ofisimizin Samandıra adresinden Bostancı Unilever binasına taşınmasında göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve özveriniz için teşekkürlerimizi bildirir ayrıca ofis yerleşme planımızda ekipleriniz profesyonelce çalışmaları ve bizlere göstermiş oldukları yardımlar için sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını dileriz.

Alper Türek

JohnsonDiversey

logo
bafalogo
bottom of page