top of page

Depolama

Depolama

Kurulduğu 1997 yılından itibaren uluslararası taşımacılığın ve depolamanın adresi olan Bafa Group, uluslararası nakliyat işlemlerinde sizlerin bir telefon kadar uzağında. Profesyonel ve uzman kadromuz ile sektörün en önde gelen ve güven teşkil eden kuruluşlarından biri olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bafa Group, sektörde başarılı ve uzun ömürlü olmasını, müşteri talepleri doğrultusunda taşıma senaryoları yaratmasına ve bu senaryoları projelendirmesine borçludur. Bafa Group olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluşuz.

Süreci Biz Yönetelim

Taşınma sürecinin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinir. Özellikle bu taşınma uluslararası boyutlara çıkıyorsa ve ülke değiştirmek gerekiyorsa çok daha zor bir süreçtir. Bazı durumlarda gerek yurt içi gerek yurt dışı hallerde bazı eşyaların gidemediği hallerde bu eşyaların depolanması gerekebilir. Burada devreye biz gireriz ve aynı taşınmada olduğu gibi depolama işinde de sürecinizi başlatırız. Hiçbir emanetinize zarar gelmeden en iyi depo çözümlerini müşterilerine sunan şirketimiz sektördeki lider firmalardan biridir. Siz sadece depolanacak eşyalarınız gösterin yeterli. Geri kalan her şey Bafa Group kontrolünde devam eder.

Planlama Yapalım

Ne zaman nerede nelerin depolanacağı her zaman kafa karıştıran bir konudur. Maddi ve manevi değeri olan kıymetli eşyalarını atmak ya da elden çıkarmak istemeyen müşterilerimiz için en iyi depolama çözümlerini sunmaktayız. Bu depolama sürecinde planlama bize ait. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız depolama konusundaki profesyonelliğini bu sürecin planlama bölümünde de göstermektedir. Böylece firmamızı tercih eden hiç kimse yorulmaz, kafa karışıklığı ve endişe olmaz. Tüm bunları firmamız düşünür ve organize eder.

Depolama Yapalım

Bir eşyayı bir yere koymakla depolama olmaz. Uygun ortamı ve uygun ısıyı yaratmak gerekir. Gün boyu ısı kontrollerinin üstün teknoloji sayesinde takip edildiği depolama alanı çözümlerimiz ile hayat kurtarıcı bir rol üstlenmekteyiz. Aklınız arkada kalmasın çünkü uygun şartları sağlamak bizim görevimiz. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin uygun saklama koşulları sayesinde depoladığınız her şeyi ilk gün ki gibi geri alabilirsiniz. Firmamız profesyonellik anlayışına yakışır bir şekilde uzman ekip kadrosuyla gece gündüz sizler için çalışmaktadır. Taşımacılık alanında olduğu gibi depolama alanında da üstün hizmet vermek görevimizdir.

Güvenli Şekilde Geri Teslim Edelim

Depolamadan sonraki süreci de en iyi şekilde yöneten firmamız siz değerli müşterilerimizin emanetlerini istenildiği zamanda istenilen yere teslim eder. Zarar vermeden ve aklınız eşyalarınızda kalmadan atlatılan bu depolama döneminin teslim süreci de başarılı bir şekilde yönetilir. Uzman kadromuz sayesinde karışıklığa sebep vermeden en iyi hizmeti siz müşterimize baştan sona kadar sunmaktayız. İlk gün güler yüzle yaptığınız depolamanızı son gün yine aynı memnuniyetle sonlandırabilirsiniz. Bafa Group olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yardımına koşmaktan memnuniyet duyarız. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş firmamız bu alandaki çalışmalarına her geçen gün ilerleyerek devam etmektedir.

logo
bafalogo
bottom of page