top of page

Paketleme Hizmetleri

Paketleme Hizmetleri

Ev veya iş yerlerinde paketleme işini tek başına yapmak oldukça zor ve bir o kadarda yorucudur. Yeni bir eve veya işyerine taşınmak istediğinizde, tek başınıza ya da 2 kişi ile paketleme işi oldukça zor olacaktır. Artık bu gibi paketleme işleri ile uğraşmanıza gerek olmayacak. Bunun için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. Taşınma esnasında uzman ekiplerimiz sizler için tüm paketleme işlerinizi büyük bir özen ve hijyen içinde gerçekleştirecektir.

Bafa Group Ev Taşımacılığı Hizmeti

Diyelim ki evinizi yurtdışına taşımak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, çözümü Bafa Group paketleme ve taşımacılık hizmetlerinde bulacaksınız. Evinize geliyor bütün eşyalarınızı özenle ve güzelce paketliyoruz. Sonrasında araca yüklüyor ve gitmek istediğiniz yerin gümrük işlemlerini, nakliyesini, depolanmasını ve teslimatını gerçekleştiriyoruz. Sizde evinizde oturup onları izliyor, sonrasında ise yanınıza küçük bir valiz alarak uçağa atlayıp yeni evinize geçiyorsunuz.

Bafa Group Evcil Hayvan Taşımacılığı Hizmetleri

Evcil hayvanınız var ve onu yanınızda taşımak zor mu oluyor? Uçakla gitmeniz gereken yerlere ev arkadaşınız olan evcil hayvanlarınızı yanınızda taşıyamıyor musunuz? Artık içiniz rahat olsun, evcil hayvanınızı sizden alıyoruz özel kafeslere koyuyoruz ve hayvan haklarını ihlal etmeden hayvanınıza en iyi şekilde ve ilgi göstererek gideceği yere götürüp teslimat işlemlerini yapıyoruz.

Şimdi kafes deyince içiniz biraz korkmuş olabilir ama kafes seçiminde çok özenli davranıyoruz. Mesela; hayvanınız içinde yatabilecek ya da ayakta durabileceği boylarda kafes seçimi yapıyoruz. Hatta hayvanınız ayağa kalktığı anda tavan ile arasında 10 cm gibi bir boşluk olmasına dikkat ediyoruz. Kafeslerde hem yemek için hem de su içebilmesi adına iki adet kap bulunuyor. Kafes içi ıslak olmasın diye ıslaklık emici mekanizmalar bulunduruyoruz. Kilitlerimiz ise hayvanların canını yakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bafa Group paketleme ve taşıma hizmet ekiplerine içiniz rahat bir şekilde güvenip, evcil hayvanınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Bafa Group Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Ofis taşımacılığı, taşıma işlerinden en zor olanlarıdır. Evraklar, dosyalar derken işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Ama işinde uzman ve profesyonel bilgiye sahip olan ekibimiz bütün bu işlerin üstesinden hiçbir aksaklık ve gecikme yaşanmadan halletmektedir. Ofisinizde bulunan eşyalar güzelce paketlenir ve yeni ofise götürülerek montaj işlemleri varsa montaj işlemleri yapılır. Sizde tertemiz düzenlenmiş ofisinize geçip oturursunuz.

Bafa Group Kullanılmış Otomobil Taşımacılığı

Sadece otomobil taşımacılığı yapmakla kalmıyor; römork, karavan, motosiklet, özel uçaklar eğlence ve spor aletlerinin taşımacılığı yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere paketleme ve taşımacılık hizmetleri yapılır. Bedelsiz ithalatı yapılan araçlar mevcuttur. İsterseniz web sitemizi ziyaret ederek bedelsiz ithalatı yapılan araç şartlarının neler olduğuna bakabilirsiniz. Bedelsiz ithalat yapılması için Türkiye’ye giriş ve ne kadar kaldığı süre önemlidir.

logo
bafalogo
bottom of page