top of page

Uluslararası Taşımacılık Fiyatları

Uluslararası taşımacılık fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteren yapıdadır. Taşınmak başlı başına bir stres ortamı oluştururken, taşınmanın uluslararası yapılması daha büyük uğraşların olması anlamına gelmektedir. Uluslararası taşımacılık işleminde fiyatlama yapılırken birçok kriter göz önünde bulundurulur.

Fiyatlandırmada öncelik olarak göze çarpan hususlar eşyaların az veya çokluğu, taşınacak ülke mesafesi, taşıma sırasında kullanılan personel, malzeme ve sigorta gibi masraflar dikkate alınmaktadır. Bununla birlikte güvenilir bir nakliye firması bulmak da önemlidir. Sonuç olarak bütün eşyalarınızı teslim ederken içinizde tereddüt oluşmaması gerekir. Uluslararası taşınma işleminde deneyimli bir işletme tercih etmek fiyat avantaja yanında size oldukça fazla zaman kazandıracaktırUluslararası Taşımacılık Süreci

Sağlık, iş, okul veya sürekli yaşamak için uluslararası taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir. Her ne sebeple olursa olsun uluslararası eşya taşımak için deneyimli ve güvenilir bir nakliye firması bulmak taşınmanın ilk aşamasıdır. Uluslararası taşımacılıkta deneyimli olan nakliye firmaları size her konuda rehberlik ederek taşınma sürecinin kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Tercih ettiğiniz uluslararası nakliye şirketlerinde şu hizmetlerin bulunmasına özen göstermelisiniz;

· Paketleme ve ambalajlama

· Sigortalı taşıma

· Gümrük işlerinde rehberlik

· Makine ve mobilya montaj hizmetleri

· Deneyim

Uluslararası nakliye hizmetlerinde deneyim önemlidir. Öyle ki mevcut konutta ve taşınılacak konutta temizlik dahil tüm hizmetleri sunması gerekir.


Uluslararası Taşımacılıkta Gümrük İşlemleri


Uluslararası taşınmak isteyenlerin en önemli sorunlarından birisi gümrük işlemlerinin yapılması sürecidir. Yurtdışına çıkartılmak veya yurtdışından ülkeye getirmek istenilen eşyalar için gümrük kontrollerinde istenilen yasal belgeler bulunmalıdır. Gümrük işlemleri için gereken yasal belgelerin toplanması ve uygun hale getirilmesi haftalar alabilir.

Bu sebeple uluslararası nakliye konusunda deneyimli bir işletme ile çalışmak bu tür hazırlıkların kısa sürede tamamlanması sağlayacaktır. Uluslararası taşımacılık hizmetinde deneyimi olan işletmeler tüm süreçleri bildiği için size rehberlik eder ve eksiksiz olarak belgelerinizi tamamlamada rehberlik eder.

Profesyonel destek almadan gümrük işlemlerini tamamlamaya çalışmak haftalar hatta aylar sürebilir. Bu da yaptığınız taşınma planlarında gecikmelere sebep olacaktır.


Uluslararası Taşımacılıkta Uygulanan İşlemler


Uluslararası taşımacılık işlemlerinde nakliye firması öncelikle bir ekip görevlendirerek eşyalar üzerinde bir ekspertiz çalışması düzünler. Ekspertiz ekipleri tarafından düzenlenen raporlar doğrultusunda eşyaların paketleme, ambalaj ve yerleşim planları oluşturulur. Eşyalarınızın durumuna göre nakliye hizmetlerinde kullanılacak araçlar belirlenir.

Uluslararası nakliye işletmesi eşyaların paketlenmesi ve nakliye araçlarına yerleştirilmesinden önce müşterisinin gümrük işlemleri için gereken yasal belgeleri hazırlamasına rehberlik eder. Eşyaların düzenli bir şekilde paketlenerek nakliye aracına yerleştirilmesinden sonra eşyalarınız için sigorta poliçesi düzenlenerek yeni adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılmak üzere eşyalarınızın yolculuğu başlar.

Yeni adresinize ulaşıldığında öncelikle genel temizlik işlemleri yapılarak eşyalarınız istediğiniz şekilde yerleştirilir. Profesyonel ekipler tarafından makine ve mobilyaların montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.


Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri


Uluslararası taşınma süreci deneyim sahibi olmayanlar için yoğun uğraş ve zaman harcamayı gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple uluslararası taşınmak isteyenlerin deneyimli bir nakliye işletmesinden destek alması sürecin daha hızlı ve eksiksiz tamamlanmasını sağlayacaktır.


Uluslararası eşya taşıma hizmeti veren işletmeler eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlenmesinden yeni adresinize yerleştirilmesine kadar tüm süreçlerde rehberlik etmesi gerekmektedir. Bu hizmetleri verirken de en uygun koşulları sunması önemlidir.

Bafa Group olarak uluslararası taşımacılıkta kazandığımız deneyimler ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu sebeple uluslararası nakliyat konusunda 7 / 24 bize ulaşarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Tekliflerimizi görmeden uluslararası taşıma hizmeti almamanızı öneririz.

4 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


logo
bafalogo
bottom of page