top of page

Global Evden Eve Nakliyat

Ev almak ve ev değiştirmek durumlarında en zor iş karşımıza taşınmak olarak çıkar. Bir evin tüm eşyasının toplanması, araca yüklenmesi ve yeni eve yerleştirilmesi külfetli bir iştir. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulur.

Günümüzde gelişen nakliye sektörünün bir kolu da evden eve nakliyat olarak karşımıza çıkar. Evden eve nakliyat ile profesyonel yardım almak ev taşınmayı kolay bir hale getirir. Güvenilir ve düzgün bir firmadan alınan evden eve nakliyat hizmeti kolaylıkla evin yerleşmesini de sağlayacaktır.

Eskiden eş dost yardımı ile yapılan ev taşınmaları birçok kazaya sebebiyet vermekte idi. Hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini, hangi eşyanın montajlı taşınıp taşınmayacağını gibi birçok etken konusunda bilinçli olmak gerekir. Aynı zamanda taşıma yapılacak aracında ev eşyası taşınmasına uygun araç olması şarttır.Evden Eve Nakliyat Süreci


Evden eve nakliyat hizmetinde ilk dikkat edilmesi gereken güvenilir ve düzgün bir firma ile anlaşmaktır. Tüm ev eşyalarınızın listesini yaparak firmalar ile görüşme yapmak doğru olacaktır. Firmalar genellikle eşyaların listesi ve iki evinde bulunduğu kat bilgisini talep edeler. Bu kriterlere göre de eşyaların taşınma şekline, paketlenmesine, kaç personelin görev yapacağına ve nakliye aracının modeline karar verilir. Tüm faktörler dikkate alınarak fiyat bilgisi belirlenir.

Nakliye firması ile fiyat konusunda anlaşılmasının ardından belirlenen gün ve saatte ilgili adrese gelinir. Tüm ev eşyaları paketlenir, montaj olanlar sökülür. Ardından araca iniş sırasına uygun olarak eşyalar yüklenir. Bu aşamalar sırasında müşteriden değerli eşyalarını yanına alması istenir. Araç yüklemesi tamamlandıktan sonra taşıma yapılacak adrese gidilir. Özen ile ev eşyaları eve taşınır ve müşteri talebine uygun olarak yerleştirilir. İlgili montaj eşyalar tekrar monte edilir. Kurulum ve bağlantı gerektiren elektronik eşyalar çalışır hale getirilir. Global evden eve nakliyat hizmetinde genel işlem bu şekilde ilerlemektedir.


Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Evden eve nakliyat firması ile ev taşımak için güvenilir ve kaliteli bir firma ile sözleşme yapmak gereklidir.

Bu hizmet için dikkat edilmesi gerekler;

1 Ev eşyalarınızın listesini firmaya bildirmek

2 Tüm eşyaların paketlenmesi, taşınması ve şeklinde fiyat almak

3 Taşıma sigortası yapılması

4 Taşıma esnasında kaç personelin görev yapacağı

5 Taşıma işleminde uygun tonajlı araç kullanılıp kullanılmadığı

6 Taşıma yapılacak evin bulunduğu kat nedeni ile asansör kullanımının olup olmaması

7 Vinç kullanımının yapılıp yapılmaması

8 İlgili firmanın kullandığı ambalaj malzemeleri

9 Montaj konusunda deneyimli personel olup olmaması


48 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


logo
bafalogo
bottom of page