top of page

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolarını evinizde fazla olan eşyaları muhafaza ettiğiniz ve sakladığınız mekanlar olarak değerlendirebilirsiniz. Bu tarz depolarda eşyalarınız sizin istediğiniz süre boyunca son derece güvenli bir şekilde muhafaza edilir.


Eşya Depoları Ne İşe Yarar?


Eşya depolarının özellikleri arasında yer alan en önemli konu evinizin bir odasıymış gibi kullanabileceğiniz bir oda olarak tasarlanmış olmasıdır.

· Depodaki eşyaları nasıl 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an giderek kontrol edebilirsiniz.

· Eşyalarınızın dilediğiniz zaman adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

· Eşya depolarında eşyalarınızın depolanması güvenli bir şekilde saklanması adına büyük önem taşır.

· Aklınız eşyalarınızda kalmaz, eşyalarınız ilk günkü gibi korunmaya devam edilir.Eşya Depolama Sistemi Nedir?


Eşya depolama hizmeti ile kurulan depolar değerli olduğunu düşündüğünüz bütün eşyalarınızın muhafaza edildiği yerlerdir.

· Bir telefonla eşyaları evinizden alınıp hiçbir aksaklık olmadan ve eşyalarınız da hiçbir bozulma deforme gibi bir durum olmadan depolara ulaştırılır.

· Dilediğiniz kadar eşyayı depolarda bulundurabilirsiniz.

· Her görmek istediğinizde veya kontrol etmek istediğiniz zaman gidip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

· Bu sistem güvenli bir eşya saklama ve koruma sistemi olarak adlandırılabilir.

· Eşyalar özel tasarlanmış odalarda bulundurulmaktadır.


Depo Kiralamak İçin Ne Yapmak Gerekir?


Depo kiralamak için ilk olarak müşteri hizmetlerini arayıp eşyalarınızın bilgisini verebilirsiniz. Özel bir raporlama işlemi gerçekleştirildikten sonra evinize kadar gelip eşyalar alınır. Eşyaların durumlarına ve ayrıntılarına göre en uygun depolama ve ambalajlama gibi seçenekler belirlenir. Titizlik içerisinde ambalajlanan eşyalarını depolara iletilir. Deponun anahtarına size teslim edilir ve genellikle istediğiniz zaman gelip bakma imkanı tanınır.


Eşya Depolarının Avantajları Nelerdir?


Son derece ekonomik olan depolar eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.Depolar 7 gün 24 saat boyunca özel güvenlik kameralarıyla izlenir ve özel güvenlikler tarafından korunur.Depoda muhafaza edilen eşyalarınızın tümü sigortalıdır.Oldukça geniş ve ferah alanlarda eşyalarınızın hiçbir zarar gelmeden muhafaza edilmesini sağlar.


Depolama İşlemine Neden Gereksinim Duyulur?


Öncelikle evinizde kullanmadığınız eşyalarınızın muhafazası için depoları tercih edebilirsiniz. Yeni bir şehre taşındığınızda evinizi bulmadan önce eşyalarınızı bekletmek için depoları tercih edebilirsiniz. Eşya depolama alanlarında yalnızca ev eşyası değil aynı zamanda iş yeri ofis gibi alanlarda bulunan fazla eşyalarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Kısacası eşyalarınızı her şekilde muhafaza etmeniz gerekenler durumlarda eşya depolarından faydalanabilirsiniz.


Depolamada Önem Verilen Hususlar Nelerdir?


Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti söz konusudur.Hayatınızı kolaylaştırabilecek çözümler üretilmektedir.Yaşam kalitenizi yükseltmek ve çeşitli ayrıcalıklar oluşturulmaktadır.Eşyalarınızı güven içerisinde muhafaza edebileceğiniz bu alanlar özel olarak oluşturulmaktadır.Eşyalarınız güvenle muhafaza edilirken huzurlu ve rahat olmanız amaçlanır.


Eşya Depolama Neden Tercih Edilir Ne İşe Yarar?


Örneğin bir kurumda çalışıyorsanız ve lojman çıkmadığı takdirde misafirhaneye gibi bir yerde kalmanız gerekiyorsa eşyalarınızı depo alanlarında depolayarak muhafaza edebilirsiniz.

- Uzunca bir süre başka bir ülkeye veya başka bir şehre gitmeniz gerektiğinde eşyalarınızı saklamak istediğinizde de depoları kullanabiliyorsunuz.

- Yeni bir ev aldığınızda ve eşyalarınızı yenilediğinizde eviniz tamamlanana kadar yeni eşyalarınızın muhafazasını sağlayabiliyorsunuz.

- Evinizdeki gereksiz ve kullanmadığınız eşyaları burada bulundurabiliyorsunuz.

- Yurt dışından işlerinizde gümrükten çıkan eşyaları sizlere ait depolarda güven içerisinde muhafaza edebiliyorsunuz.

- Evlilik öncesinde alınmış olan eşyaları düğün tarihine ve evinize yerleşene kadar muhafaza etmek istediğinizde depoları kullanabiliyorsunuz.

- Eskiden severek kullandığınız, yenisi ile değiştirdiniz fakat atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı bulundurmak ve saklamak için kullanabiliyorsunuz.

- Arkadaş ya da bir aile erbabından kalmış manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı muhafaza edebiliyorsunuz.

- Zamanı geldiğinde kullanmak üzere herhangi bir eşyanızın muhafaza ediyorsunuz.

- Bunların dışında bütün depolama ihtiyaçlarınız için depo alanlarını kullanabiliyorsunuz.


Hizmetler


Depolarda bulunan eşyalar sizin için değerli olduğundan son derece imtiyazlı bir şekilde muhafaza edilir. Güvenlik sistemlerine bu alanda son derece önem verilir.

Eşyalarınıza en az sizler kadar özen gösterilir ve eşyalar durumuna ve yapısına göre özel olarak tasarlanmış odalarda bekletilir. Ambalajlama da eşyanın yapısına göre yapılır ve özel olarak tasarlanan sistemlerle muhafazası sağlanır.

Depo kiralama hizmetlerinden faydalanabilmek için internet sitelerini ziyaret edebilir canlı destek alabilir veya müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi verebilir, adınız soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, gibi bilgileri aldıktan sonra firmalar genellikle size dönüş yapar ve size uygun depolama fırsatları konusunda bilgi verir.


Bafa Group olarak sektörde en iyi olmayı hedefliyoruz, sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına kaliteli çalışmalarımıza devam ediyoruz. Depo hizmetleri konusunda ilk kural eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde muhafazasını sağlamaktır.

Eşyalarınızın durumuna göre tüm oda ve ambalajlama seçenekleri arasından eşyalarınıza en uygun olanı seçilir ve uygulanır. 7 gün 24 saat boyunca güvenlik sistemleri ile özel olarak korunan eşyalarınızı dilediğiniz zaman yerlerine giderek depolarda kontrol edebilirsiniz.

Eşyalarınız sizin için değerlidir ve özel bir şekilde korunarak muhafaza edilmesi karşılığında belirli bir miktar para ödeyerek hizmetten faydalanabilirsiniz.311 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


logo
bafalogo
bottom of page